Tytuł Strony


Właściwe wykorzystanie potencjału informatyki do tworzenia stron www, sklepów oraz serwisów internetowych jest jednym z głównych czynników decydujących o sukcesie firmy.

Tworzymy


  • Strony WWW
  • Portale i sklepy internetowe
  • Systemy CRM
  • Rozwiązania dedykowane
  • Aplikacje mobilne

Usługi

Doradztwo IT
Spójność celów biznesowych firmy z działaniami w zakresie informatyki jest jednym z najważniejszych wyzwań dla każdego przedsiębiorstwa. Zapraszamy do konsultacji i wspólnego kreowania rozwiązań informatycznych idealnie dopasowanych do potrzeb Państwa firmy.

Tworzenie rozwiązań dedykowanych
Projektowanie i adaptacja efektywnej architektury informatycznej, od prostych stron i serwisów WWW po systemy klasy CRM, mających na celu zaspokojenie obecnych i przyszłych potrzeb przedsiębiorstwa.

Pozycjonowanie stron WWW
Search Engine Optimization, to działanie mające na celu umieszczenie witryny internetowej jak najwyżej w wynikach wyszukiwania na dane słowo kluczowe, związane tematycznie ze stroną i profilem prowadzonej działalności.

O Nas

Profesjonalny proces tworzenia oprogramowania umożliwia nam dobór odpowiednich rozwiązań idealnie dopasowanych do potrzeb Twojej firmy oraz w pełni spójnych z koncepcją prowadzonej przez Ciebie działalności.

Usługi i doradztwo

Zapraszamy do spotkań z nami i wspólnego tworzenia rozwiązań informatycznych idealnie dopasowanych do Państwa potrzeb.

zobacz szczegóły

Produkty

produkt

XpresShop
System sklepu internetowego.
XpressCMS
System zarządzania treścią.
XpressGPS
System mobilnej nawigacji.